top of page

hameretz המרץ

תיאטרון מקור ו חלל לתרבות אלטרנטיבית

פייסבוק
עקבו אחרינו

Upcoming Events

  • STRSS
    STRSS
    Sat, Jun 22
    Jun 22, 2024, 8:30 PM – 11:30 PM
    הביג ביט של הניינטיז עם טוויסט; סט עטוף בתופים חיים מאד ובייסליינס נוטפים מוטאון ואפרו-פופ
  • Masok
    Masok
    Wed, Jun 26
    Jun 26, 2024, 8:30 PM – 11:30 PM
    אחרי הפסקה ארוכה חוזרים לעיר ומגיעים אלינו עם חומרים חדשים מהאלבום הקרב
  • MITZ by echolita
    MITZ by echolita
    Thu, Jun 27
    Jun 27, 2024, 11:00 PM
  • כוח ראסטה במחווה לבוב מארלי
    כוח ראסטה במחווה לבוב מארלי
    Fri, Jun 28
    Jun 28, 2024, 1:30 PM – 5:00 PM
    צהריי שישי קייצי ומשחרר עם להקת הרגאיי הוותיקה בארץ במופע מרקיד, מנחם ומחבר את כולם למסר של One Love
  • ביטלס לילדים! - החוג לתולדות המוזיקה
    ביטלס לילדים! - החוג לתולדות המוזיקה
    Sat, Jun 29
    Jun 29, 2024, 10:30 AM – 12:30 PM
    מופע כיפי וחווייתי לילדים (בגילאי 8+), בשפתם ובשיתופם, שמנגיש את סיפורה של הרביעייה המופלאה מליברפול
  • גון בן ארי ומקהלת זולת
    גון בן ארי ומקהלת זולת
    Sat, Jul 06
    Jul 06, 2024, 8:30 PM – 11:30 PM
    התגעגעו בטירוף, אז חוזרים להופעה אחת של כל הלהקה
  • ריפים וביטים
    ריפים וביטים
    Wed, Jul 10
    Jul 10, 2024, 8:00 PM – Jul 11, 2024, 1:00 AM
    התכנסות של מיטב האנדרגראונד בהיפ-הופ/ראפ-קור/פאנק-מטאל/אוונגארד-ראפ עם AGAT, גידו, GAGI, טאפאש, סנהבו, MAKTAZITH
  • Thu, Jul 11
    Jul 11, 2024, 11:00 PM
    we gather once more to celebrate a new edition of sudaka. friendly faces, familiar places. bolder, better, sudaka. ♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜ ♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖♜♖ safe space 4 all °•.•°¤*✬.•°°• sudaka °•°•.✬*¤°•.•°
  • רעש לבן
    רעש לבן
    Sat, Jul 13
    Jul 13, 2024, 8:30 PM – 11:30 PM
    לפני המלחמה - להקה של חברי ילדות שהקליטה אלבום. ואז - יהלי נפל בקרב בעזה והשאיר אחריו חלומות גדולים. עכשיו, הופכים את החלומות למציאות
  • גברים מדברים
    גברים מדברים
    Mon, Jul 15
    Jul 15, 2024, 9:00 PM – 10:30 PM
    גברים מתפנים לשאול שאלות על החיים-מופע אלתור בקול תנועה מילה ומנגינה ​
  • פולקעס
    פולקעס
    Wed, Jul 17
    Jul 17, 2024, 8:30 PM – 11:30 PM
    מסע בלקני משכר בין מקצבים אפריקאים למנגינות מזרח אירופאיות
  • הזאבות
    הזאבות
    Thu, Jul 18
    Jul 18, 2024, 8:00 PM – 11:30 PM
  • מארש דונדורמה
    מארש דונדורמה
    Fri, Jul 19
    Jul 19, 2024, 1:30 PM – 5:00 PM
    התזמורת הירושלמית הותיקה בת 16(!) נגני הנשיפה וההקשה מגיעה אלינו לקראת אלבום חדש
  • שלוש שנים של 120>
    שלוש שנים של 120>
    Fri, Jul 19
    Jul 19, 2024, 10:00 PM
    מסיבת 120> של נדב רביד ולוטננט דן מציינת 3 שנים, ומארחת את האמנית הרב תחומית להלי פרולינג ללילה רותח שלוקח את הזמן
  • Sandman Project
    Sandman Project
    Sat, Jul 20
    Jul 20, 2024, 8:30 PM – 11:30 PM
    השקת אלבום הבכורה ?Where Did You Go לפרויקט האפרוביט הFאנקאדלי של הגיטריסטית והמלחינה טל סנדמן - עם אורחים מיוחדים
  • BOSSER
    BOSSER
    Fri, Jun 21
    Jun 21, 2024, 11:30 PM – Jun 22, 2024, 6:00 AM
    FIRST DATE IN THE CITY!
  • ▪ RAMONA RAVE ▪
    ▪ RAMONA RAVE ▪
    Thu, Jun 20
    Jun 20, 2024, 11:00 PM
    From Sderot to TLV
  • קורדרוי
    קורדרוי
    Wed, Jun 19
    Jun 19, 2024, 8:30 PM – 9:45 PM
    משיקים את הויניל החדש של האלבום השני! מארחים את קוסטה קפלן פרינס הישראלי!
bottom of page